O mne

LEKTORKA, MENTORKA A KOUČKA

Čo robím?

Celý život pracujem s ľuďmi. Žijem svoj Život 2.0. Po rokoch v korporáciách, ktoré ma veľa naučili, sa do nich často vraciam v novej role koučky, mentorky či lektorky osobnostného rozvoja.

Ako lektorka a mentorka čerpám z najnovších poznatkov neurovedy, no  najmä z toho, čo som zažila a naučila sa v reálnom živote a s reálnymi ľuďmi vo firmách.

Ako koučka verím a sama som si prešla tým, že je možné meniť seba a svoj život k lepšiemu a pomôcť  si vlastnými zdrojmi.

Hektický a stresujúci život ma priviedol k technikám Mindfulness (všímavosti), ktoré mi pomohli a zaujali ma  tak, že som absolvovala lektorský výcvik  a stala sa  kvalifikovanou lektorkou celosvetovo známeho programu MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction ( programu zvládania stresu pomocou všímavosti).

Prečo to robím?

Prečo lektorujem, mentorujem, koučujem?

Žijem to, čo robím. Rada pomáham a rada sa delím. Citlivo vnímam ľudí okolo  zápasiacich s problémami, ktoré  prináša život v nepredvídateľnom svete a takmer premanentnej kríze. Z vlastnej skúsenosti viem, že cesta von existuje. Vyžaduje si však nielen znalosti, ale aj vôľu k zmene a najmä schopnosť zaviesť rôzne techniky a návyky do života. Baví ma študovať si najnovšie zahraničné poznatky z oblasti neurovedy, zavádzať techniky sebarozvoja do vlastného života, vystupovať zo zóny komfortu. Baví ma spracovávať pradávne i najnovšie poznatky do uchopiteľnej  formy a priblížiť ich klientom, ktorým môžu reálne pomôcť žiť šťastnejší a ľahší život bez ohľadu na okolnosti. 

Preto lektorujem, mentorujem, koučujem.

Čo ponúkam?
A ako vám môžem pomocť?

  • Záujem o vás
  • Nadšenie pre to, čo robím
  • Dodržiavanie princípov etiky
  • Riešenia na mieru, pretože každý z nás je iný
  • Moju neustálu prácu na vlastnom sebarozvoji
  • Reálnu prax, odžité skúsenosti, nielen teoretické vedomosti
  • Najnovšie poznatky zo sebarozvoja a  neurovedy 
  • Pokoru a zodpovednosť profesionála. Vždy sa uistím, čo je práve teraz najvhodnejšia forma pomoci  

Certifikáty

Ešte viac o mojom vzdelaní a praxi

linkedin.com/in/kvetoslava-sarvasova/