Kurz

MEDITUJ - MINDFULNESS MEDITÁCIE ONLINE NAŽIVO KAŽDÝ ŠTVRTOK O 19,30

Mindfulness meditácie naživo online. Začnite alebo obnovte svoju prax. 

Čo sa naučíte

Počas našich meditácií budeme spoločne vystupovať z režimu autopilota. Dovolíme si iba byť. Všimnúť si, ako sa cíti naše telo, kde lietajú naše myšlienky. Budeme sa učiť pracovať so svojou mysľou, najmä so stresujúcimi  či negatívnymi myšlienkami. V meditáciách prehĺbime láskavosť a súcit k sebe aj k iným bytostiam. Keď meditujeme sami, je to fajn. Ale keď meditujeme so skupinkou, efekt prežívania  a zdieľania sa znásobí. 

 

Čo zažijete

Postupne prejdeme rôzne Mindfulness meditácie. Budeme trénovať našu myseľ, vystupovať z režimu autopilota. Stíšime sa spolu s podobne naladenými bytosťami. A ak budete chcieť, môžeme aj zdieľať, čo sme počas meditácie zažili...Nič náboženské, žiadna ezoterika, vedecky podložené a overené meditácie Mindfulness. Wellness pre vašu myseľ. V online prostredí sa môžete cítiť bezpečne, môžete, no nemusíte byť na kamere. Ideálne si nájdite tiché miesto, kde máte dobré pripojenie na internet a kde vás nik nebude rušiť. Meditovať môžete v sede  na stoličke, v sede na podložke či na vankúši zemi, ale aj v ľahu na podložke alebo na posteli.

Obsah kurzu

Postupne si prejdeme rôznymi vedenými meditáciami Mindfulness na lepšie uvedomenie tela, dychu , myšlienok, emócií, ale aj láskavosti a súcitu. Budeme sledovať svoje vlastné prežívanie, pocity v tele, myšlienky. Môžeme takto začať svoju prax, alebo obnoviť tú, ktorá sa vytratila...

Komu je kurz určený

Naše štvrtkové meditácie sú pre všetkých, ktorí hľadajú stíšenie, ktorí chcú na chvíľku vystúpiť z kolotoča povinností a úloh do ríše bytia a prítomného okamihu. Nezáleží na tom, či ste už niekedy meditovali alebo nie.

Ako kurz prebieha

Toto nie je kurz. Sú to živé polhodinové Mindfulness meditácie online. 

Cena: 00,00 €

Prihlasovací formulár do kurzu

Ak máte záujem o kurz, prihláste sa pomocou tohto formulára

(meno, priezvisko, titul, dátum narodenia)

údaje potrebné na vystavenie certifikátu