Kurz

Koučing online

Ak ešte nemáte žiadnu skúsenosť s koučingom a chceli by ste si to vyskúšať, pridajte sa k skupinovej ukážke koučingu. Nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate, postačí vám dobré pripojenie na internet, pokojné miesto, pero a papier.

Je vo vašom živote nejaká oblasť, ktorú by ste chceli zmeniť?

Vo svojom premýšľaní o tom, ako na to , ste sa už pekne zacyklili a neviete, ako ďalej?

Skúste túto skupinovú online ochutnávku koučingu. Počas ochutnávky online koučovania pracujete sami, zapisujete si, nemusíte nič zdieľať. Doprajte čas sami sebe a vyskúšajte niečo nové. Potom sa rozhodnete, či by ste si chceli vyskúšať aj individuálny koučing, či je to to, čo práve teraz potrebujete.

Čo sa naučíte

Online ochutnávka koučingu v bezpečnom prostredí.

 

Čo zažijete

Zamyslenie, otázky, ktoré ste si možno sami nepoložili a hlboké uvedomenia. Možno aj nakopnutie a motivácia urobiť niečo, čo ste dlho odkladali, alebo dlhodobo zanedbali.

Obsah kurzu

Vysvetlenie profesie kouča

Čo je a čo nie je koučing

Ochutnávka - ukážka online koučingu v skupine

Komu je kurz určený

Všetkým, ktorí  chcú vo svojom živote niečo zmeniť, všetkým, ktorí sa na ceste za svojím cieľom niekde stratili, všetkým, ktorí chcú pracovať na svojom rozvoji,  ktorí už veľa o koučovaní počuli, čítali, ale nenašli zatiaľ odvahu k tomu, aby si koučing aj vyskúšali. Účasť na tejto skupinovej aktivite vám pomôže lepšie porozumieť, ako prebieha koučing a rozhodnúť sa, či je individuálny koučing to, čo práve potrebujete.

Ako kurz prebieha

V tejto online aktivite budete mať možnosť vyskúšať si, ako môže vyzerať koučovací rozhovor bez toho, aby ste čokoľvek museli zdieľať s koučom alebo so skupinou. Pracujete iba so svojimi myšlienkami, uvedomeniami, perom a papierom.

Cena: 25,00

Prihlasovací formulár do kurzu

Ak máte záujem o kurz, prihláste sa pomocou tohto formulára

(meno, priezvisko, titul, dátum narodenia)

údaje potrebné na vystavenie certifikátu