O MNE

KTO SOM?
Som  lektorka, mentorka  a koučka. Celý život pracujem s ľuďmi a so slovami.
ČO ROBÍM?
Žijem svoj Život 2.0, ktorý ma naozaj baví. Budujem  ho na pevných základoch viac ako dvadsiatich rokov na  pozícii personálnej riaditeľky v nadnárodných korporáciách. Áno, trvalo mi viac ako dvadsať rokov reálnej práce a intenzívneho štúdia , kým som sa odvážila začať kariéru lektorky, mentorky a koučky . Za ten dlhý čas som viedla veľa tímov, projektov, nastavovala procesy, zlaďovala nezladené, implementovala , ale predovšetkým stretávala sa a komunikovala so stovkami zamestnancov na rôznych úrovniach a pomáhala im riešiť ich problémy, podávať lepší výkon a rozvíjať sa. Za každým z nich som vnímala aj jeho osobitý ľudský príbeh, nie iba pozíciu, ktorú práve vo firme zastával.  Počas svojej kariéry som pracovala nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Srbsku, Belgicku, Nemecku,  na Blízkom Východe aj v Indii .
PREČO TO ROBÍM?
Ako lektorka a mentorka sa chcem  podeliť a posunúť ďalej to, čo som zažila a naučila sa  v reálnom živote a doplnila si intenzívnym štúdiom odbornej literatúry v oblasti osobného rozvoja a neurovedy.  Baví ma zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti a učiť ľudí koučovacím prístupom tak, aby si na jednotlivé veci prichádzali sami a hlavne, aby ich začali používať hneď na druhý deň. Aj  keby šlo iba o jedinú techniku alebo zručnosť.
Ako koučka  verím a sama som si prešla tým, že  je možné ( a často aj nevyhnutné ) pracovať na sebe , meniť seba a svoj život k lepšiemu , zbaviť sa toho, čo nás ťaží a brzdí,  naučiť sa  myslieť inak , objaviť svoj potenciál a pomôcť sám sebe či už v súkromnom alebo pracovnom živote.
AKO VÁM MÔŽEM POMÔCŤ?
Nie som mudrc, nemám liek  či radu na všetko. Mám množstvo skúseností  z reálneho života vo firmách. Určite som urobila v živote veľa chýb a zažila aj turbulentné obdobia .  Možno preto viem lepšie pochopiť klientov, ich situáciu a potreby. Od každého klienta sa niečo naučím . Môj prístup je vždy individuálny, pretože verím, že každý  z nás je jedinečný a každému môže zafungovať niečo iné. Aj z tohto dôvodu spolupracujem so špičkovými odborníkmi tam, kde uznám, že moje kapacity nestačia a snažím sa odporúčať klientom  to, čo je pre nich najvhodnejšie .
PONÚKAM:
  • Nadšenie pre to, čo robím
  • Ddržiavanie princípov etiky
  • Zameranie na klienta a jeho potreby
  • Riešenia na mieru
  • Reálnu prax, odžité  skúsenosti, nielen teoretické vedomosti
  • Nezávislosť. Nadhľad a nezaťažený pohľad „zvonku“
  • Pokoru a zodpovednosť. Ak vám neviem pomôcť, poradím Vám iných odborníkov
  • Moju neustálu prácu na sebe a vlastnom rozvoji